• Vážení rodičia!

Počas letných prázdnin bude Materská škola Olešná 618 otvorená v mesiaci JÚL v termíne od 1.7.2024 do 12.7.2024.

Od 15.7.2024 do 31.7.2024 a v mesiaci AUGUST bude prevádzka MŠ PRERUŠENÁ.

Zisťovanie záujmu rodičov o MŠ prebehne v mesiaci MÁJ.

• DEŇ ZEME

• Do fotogalérie bol pridaný nový album DEŇ ZEME.

Keďže nám počasie konečne prialo, prispeli sme svojou trochou a oslávili sme DEŇ ZEME zbieraním odpadu. 💚🌏

• Získali sme 3000€ v grantovom programe!

• Na záver veľkonočných prázdnin Vám chceme s radosťou oznámiť, že naša materská škola bola úspešná v grantovom programe "Technické kutiky 2024", ktorý vyhlásila Nadácia KIA. Náš projekt získal 3000 € na podporu technického vzdelávania v materskej škole.

Finančné prostriedky budú cielene využité na rozvoj manuálnych zručností, podporu motorického vyvinu detí, technického myslenia a tvorivosti detí v predškolskom veku.