• ŠŤUKES V NAŠEJ MŠ A VÝHRA 3 000€

• Do fotogalérie bol pridaný nový album SŤUKES V NAŠEJ MŠ A VÝHRA 3 000€.

A je to tu! 👏 Dnes k nám do MŠ zavítala vzácna návšteva - generálny riaditeľ spoločnosti SSE JUDr. Zdeněk Schraml a hovorkyňa spoločnosti Ing. Michaela Krivá, aby nám oficiálne odovzdali symbolický šek k finančnej výhre 3 000€, ktoré naša MŠ získala vďaka skvelej práci našich minuloročných predškolákov, a samozrejme, vďaka Vašim hlasom a Vašej podpore. Deti získali 2. miesto v edukačnej súťaži so Šťukesom zameranej na šetrenie energiou. Počas návštevy nás zabával aj maskot ŠŤUKES, ktorý deťom vyčaril úsmev na tvári. Z výhry sa veľmi tešíme a získané peniaze poputujú na zveľadenie nášho školského dvora.