• 1. MIESTO za kolektívnu prácu v súťaži "JA A DIVADLO"

• 🥇Naši predškoláci získali 1️⃣. MIESTO za kolektívnu prácu vo výtvarnej súťaži s názvom "JA A DIVADLO", ktorá bola vyhlásená pri príležitosti 55. výročia Palárikovej Rakovej. 🥇

Našim šikovníkom srdečne gratulujeme!           Autori:

✴️Lucka Kotásková

✴️Emka Pitoňáková

✴️Adamko Rybička

✴️Riško Vlček

✴️Mirko Zahatlan

✴️Dáriusko Šmahaj

✴️Sebko Trnka

✴️Stelka Trnková

• DEŇ MATIEK

• Vážení rodičia, srdečne Vás pozývame na spoločné posedenie pri príležitosti oslavy DŇA MATIEK, ktoré sa uskutoční 14.5.2023 (nedeľa) v Kultúrnom dome Olešná o 15:00 hod. Každé dieťa z materskej školy bude súčasťou programu. Veľmi sa tešíme na Vašu účasť.

• OZNAM: Prijímanie detí do Materskej školy Olešná.

• Kritéria  prijímania  detí na predprimárne vzdelávanie:

Na predprimárne vzdelanie v MŠ sa prijíma  spravidla dieťa od troch do šiestich rokov jeho veku (výnimočne, ak je voľná kapacita, možno prijať dieťa od dvoch rokov veku).

Na predprimárne vzdelávanie sa prednostne prijíma dieťa, ktoré dovŕšilo piaty rok veku, dieťa s odloženým začiatkom plnenia povinnej školskej dochádzky a dieťa s dodatočne  odloženým  začiatkom plnenia povinnej školskej dochádzky.

• Do MŠ sa prijímajú deti na základe písomnej žiadosti rodiča ( zákonného zástupcu).
            • Deti sa prijímajú do MŠ v mesiaci máj, k začiatku budúceho školského roka.